Menu
-0.62%
Τζίρος: 69.97 εκατ.

Σαρηγιάννης για βυτιοφόρο με τα τοξικά απόβλητα: «Οι ρύποι του Κηφισού φτάνουν έως τον Σαρωνικό – Άμεσοι έλεγχοι στα φρεάτια»

Κρητών Άρτος

Taizoon Khorakiwala: Οι επόμενες κινήσεις του Ινδού επενδυτή μετά από 10 χρόνια παρουσίας στην Ελλάδα
Business

Taizoon Khorakiwala: Οι επόμενες κινήσεις του Ινδού επενδυτή μετά από 10 χρόνια παρουσίας στην Ελλάδα

Από μια αντισυμβατική επένδυση στην καρδιά της κρίσης, η Switz έχει εξελιχθεί σε έναν από τους ισχυρότερους παίκτες της ελληνικής και ευρωπαϊκής αγοράς τροφίμων

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Eυρωζώνη: Επιταχύνθηκε η επιχειρηματική δραστηριότητα τον Σεπτέμβριο – Στις 53,1 μονάδες ο PMI

Σαρηγιάννης για βυτιοφόρο με τα τοξικά απόβλητα: «Οι ρύποι του Κηφισού φτάνουν έως τον Σαρωνικό – Άμεσοι έλεγχοι στα φρεάτια»

9ο Athens Investment Forum: Η επόμενη επενδυτική ημέρα της Ελλάδας στο επίκεντρο

Φαραντούρης σε Κάλας για Συμφωνία Μέκκας: Η ΕΕ πρέπει να έχει γνώση των συμφωνιών των χωρών που ζητούν συνεργασία μαζί της

Νίκος Χαρδαλιάς: «Προχωράμε στην ανακατασκευή της παιδικής χαράς στον Λόφο Φινοπούλου – Δικαίωμα των πολιτών η πρόσβαση σε ασφαλείς, ανοικτούς δημόσιους χώρους»

Πατούλης για υπόθεση Μαζωνάκη: Πώς οι γιατροί δήλωσαν το μηχάνημα πλασμαφαίρεσης και εξαπάτησαν τον ΙΣΑ

UNIC Athens: Υπέγραψε Μνημόνιο Συνεργασίας με την IPMA Greece για τη Διοίκηση Έργων στην εποχή της Τεχνητής Νοημοσύνης

Πλήγμα για την UBS από την ελβετική Βουλή: Aύξηση των κεφαλαιακών απαιτήσεων στο 90% παρά τις αντιδράσεις

Τα σχέδια της «Κρητών Άρτος» μετά την είσοδο των Ινδών επενδυτών Business

Τα σχέδια της «Κρητών Άρτος» μετά την είσοδο των Ινδών επενδυτών

Στις 22 Μαΐου σβήνει από το ταμπλό η μετοχή της «Κρητών Άρτος» Business

Στις 22 Μαΐου σβήνει από το ταμπλό η μετοχή της «Κρητών Άρτος»

Η Χ.Α.μένη 10ετία: Έφυγαν 124 εταιρείες απ’ το «ταμπλό», έσβησαν 353.739 «μερίδες» Ελλήνων ιδιωτών Μετοχές

Η Χ.Α.μένη 10ετία: Έφυγαν 124 εταιρείες απ’ το «ταμπλό», έσβησαν 353.739 «μερίδες» Ελλήνων ιδιωτών

Τέλος από το Χρηματιστήριο η «Κρητών Άρτος» – Αναλυτικά η απόφαση
Business

Τέλος από το Χρηματιστήριο η «Κρητών Άρτος» – Αναλυτικά η απόφαση

Την έξοδο από την Εναλλακτική Αγορά του Χρηματιστηρίου Αθηνών, καθώς και τη διακοπή της διαπραγμάτευσης για τη μετοχή της ανακοίνωσε η εταιρεία «ΚΡΗΤΩΝ ΑΡΤΟΣ ΑΕΒΕ», με ομόφωνη απόφαση, που ελήφθη από την Έκτακτη Γενική Συνέλευση των μετόχων της, στις 26.03.2019. Όπως χαρακτηριστικά αναφέρει η ανακοίνωση: «Στη Ν. Αλικαρνασσό Ηρακλείου Κρήτης, στις 26 Μαρτίου 2019, ημέρα Τρίτη και ώρα […]

Κρητών Άρτος: Στις 26 Μαρτίου η έκτακτη ΓΣ για την έξοδο από την Εναλλακτική Αγορά Business

Κρητών Άρτος: Στις 26 Μαρτίου η έκτακτη ΓΣ για την έξοδο από την Εναλλακτική Αγορά

Επιβεβαίωση mononews για την Κρητών Άρτος: ΕΓΣ για έξοδο από την Εναλλακτική Αγορά Business

Επιβεβαίωση mononews για την Κρητών Άρτος: ΕΓΣ για έξοδο από την Εναλλακτική Αγορά

Λύθηκε ο «γόρδιος δεσμός»: Ο κ. Γιώργος Χαντζηνικολάου νέος πρόεδρος της ΕΕΤ The Wiseman

Λύθηκε ο «γόρδιος δεσμός»: Ο κ. Γιώργος Χαντζηνικολάου νέος πρόεδρος της ΕΕΤ

Προς έξοδο από το Χρηματιστήριο η «Κρητών Άρτος» – Όλο το παρασκήνιο της συνεργασίας με τη SwitzGroup Business

Προς έξοδο από το Χρηματιστήριο η «Κρητών Άρτος» – Όλο το παρασκήνιο της συνεργασίας με τη SwitzGroup

Πωλήθηκε η «Κρητών Άρτος»: Ποιος είναι ο νέος ιδιοκτήτης Business

Πωλήθηκε η «Κρητών Άρτος»: Ποιος είναι ο νέος ιδιοκτήτης

Μ. Δαμιανάκης: Η Κρητών Άρτος τόλμησε να προχωρήσει σε ομολογιακό δάνειο-Στόχος η αύξηση πωλήσεων και εξαγωγών Business

Μ. Δαμιανάκης: Η Κρητών Άρτος τόλμησε να προχωρήσει σε ομολογιακό δάνειο-Στόχος η αύξηση πωλήσεων και εξαγωγών

Μ. Δαμιανάκης: Διευκρινήσεις για το ομολογιακό της Κρητών Άρτος Business

Μ. Δαμιανάκης: Διευκρινήσεις για το ομολογιακό της Κρητών Άρτος

Μ. Δαμιανάκης: Aυτά είναι τα πλάνα μας για το 2016 Business

Μ. Δαμιανάκης: Aυτά είναι τα πλάνα μας για το 2016

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ