Menu
-0.74%
Τζίρος: 105.06 εκατ.

Salesforce: Εξαγοράζει την πλατφόρμα AI Braze έναντι $5,7 δισ.

Cosmos Sport

Στην Επιτροπή Ανταγωνισμού η εξαγορά της Sport Vision από την Cosmos Sport
Business

Στην Επιτροπή Ανταγωνισμού η εξαγορά της Sport Vision από την Cosmos Sport

Η ανακοίνωση

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Wells Fargo: Σήμα αγοράς για S&P 500 – Τι δείχνουν οι ιστορικές αποδόσεις

Ανακαίνιση Κατοικίας: Δημοσιεύτηκε ο Οδηγός – Όλες οι προϋποθέσεις για επιδότηση έως 36.000 ευρώ

Salesforce: Εξαγοράζει την πλατφόρμα AI Braze έναντι $5,7 δισ.

Citi: Κίνδυνος short squeeze στον Russell 2000 – Στροφή κεφαλαίων προς την Ευρώπη

Google Cloud: Σταδιακή αποκατάσταση των υπηρεσιών μετά το ψηφιακό μπλακ άουτ σε Revolut, τράπεζες, NHS και εφαρμογές στην Ευρώπη

Ισχυρή δυναμική για το ελληνικό yachting τη σεζόν 2026

Ευρωπαϊκό φυσικό αέριο: Κοντά στα υψηλά του 2022 οι τιμές στην Ευρώπη – «Καμπανάκι» για την τροφοδοσία

Γαλλία: Κατήγγειλε ότι απείλησαν να τη βιάσουν ενώ κρατούσε το παιδί της – «Παράπλευρη απώλεια» απάντησε φεμινίστρια ακτιβίστρια

Στην JD και το τελευταίο 20% της Cosmos Sport – Στα 44 εκατ. ευρώ το τίμημα Business

Στην JD και το τελευταίο 20% της Cosmos Sport – Στα 44 εκατ. ευρώ το τίμημα

Cosmos Sport: Πάνω από 212 εκατ. ευρώ ο τζίρος και άλμα 55% στα κέρδη Business

Cosmos Sport: Πάνω από 212 εκατ. ευρώ ο τζίρος και άλμα 55% στα κέρδη

Σπριντ της Cosmos Sport με 200 εκατ. τζίρο και 100 καταστήματα Business

Σπριντ της Cosmos Sport με 200 εκατ. τζίρο και 100 καταστήματα

Σύμφωνο συνεργασίας του ΟΠΑ και της εταιρείας Cosmos Sport
Business

Σύμφωνο συνεργασίας του ΟΠΑ και της εταιρείας Cosmos Sport

Τι προβλέπει το τετραετές πρόγραμμα συνεργασίας

JD Sports: Η πτώχευση της ολλανδικής θυγατρικής, η Cosmos Sport και οι ισορροπίες στην ελληνική αγορά Business

JD Sports: Η πτώχευση της ολλανδικής θυγατρικής, η Cosmos Sport και οι ισορροπίες στην ελληνική αγορά

Μιχάλης Τσικνάκης: Η ανάπτυξη της Cosmos Sport και ο προβληματισμός για την εικόνα της αγοράς Business

Μιχάλης Τσικνάκης: Η ανάπτυξη της Cosmos Sport και ο προβληματισμός για την εικόνα της αγοράς

Ο Θ. Μπουλούτας, η ντροπή και τα υπερκέρδη της Αττικής Οδού, ο ιδιόρρυθμος Καρώνης με τον μισθό του 1 εκατ. ευρώ και οι απίθανες ρήτρες με τις αγωγές στους συνεταίρους του The Wiseman

Ο Θ. Μπουλούτας, η ντροπή και τα υπερκέρδη της Αττικής Οδού, ο ιδιόρρυθμος Καρώνης με τον μισθό του 1 εκατ. ευρώ και οι απίθανες ρήτρες με τις αγωγές στους συνεταίρους του

Winners and Losers, Οκτώβριος 2021 Winners & Losers

Winners and Losers, Οκτώβριος 2021

Big business για τον Ταμβακάκη: Πούλησε το 30% της Cosmos Sport σε πολυεθνική εταιρεία – MononewsTV Mononews TV

Big business για τον Ταμβακάκη: Πούλησε το 30% της Cosmos Sport σε πολυεθνική εταιρεία – MononewsTV

Απόστολος Ταμβακάκης – EOS: Έτσι ανακάλυψα την Cosmos Sport Business

Απόστολος Ταμβακάκης – EOS: Έτσι ανακάλυψα την Cosmos Sport

Το success story του Μιχάλη Τσικνάκη (Cosmos Sport): Από τα 40 τ.μ. στην πολυεθνική Business

Το success story του Μιχάλη Τσικνάκη (Cosmos Sport): Από τα 40 τ.μ. στην πολυεθνική

Ταμβακάκης στο mononews: Τεράστια επιτυχία το deal Cosmos Sport με την βρετανικη JD Business

Ταμβακάκης στο mononews: Τεράστια επιτυχία το deal Cosmos Sport με την βρετανικη JD

Big business για τον Ταμβακάκη: Πούλησε το 30% της Cosmos Sport σε πολυεθνική εταιρεία  Business

Big business για τον Ταμβακάκη: Πούλησε το 30% της Cosmos Sport σε πολυεθνική εταιρεία 

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ