Menu
0.25%
Τζίρος: 204.31 εκατ.

Αντιδράσεις Ινδίας για την αμυντική συμφωνία Τουρκίας, Σαουδικής Αραβίας και Πακιστάν: Παρακολουθούμε στενά τις εξελίξεις

ERGO Ασφαλιστική

Bancassurance: Η μεγάλη μάχη για τα τραπεζικά δίκτυα – Οι συμμαχίες και οι ασφαλιστικές που μένουν εκτός
Business

Bancassurance: Η μεγάλη μάχη για τα τραπεζικά δίκτυα – Οι συμμαχίες και οι ασφαλιστικές που μένουν εκτός

Πώς αλλάζει ο χάρτης

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Αντιδράσεις Ινδίας για την αμυντική συμφωνία Τουρκίας, Σαουδικής Αραβίας και Πακιστάν: Παρακολουθούμε στενά τις εξελίξεις

Οι ΗΠΑ θα πληρώσουν 1,2 δισ. δολάρια σε γερμανική εταιρεία για να μην εγκαταστήσει υπεράκτιο αιολικό πάρκο

Χρηματιστήριο: Πολυετές υψηλό η Alpha, οι μετοχές που έφεραν την αγορά πάνω από τις 2.600 μετά από 17 χρόνια

Petrobras: Kατακόρυφο άλμα 80% στα κέρδη από το ράλι του πετρελαίου – EBITDA στα $18,4 δισ.

Πέθανε η δημοσιογράφος Χριστίνα Πιτουρά – Η ανακοίνωση της ΕΣΗΕΑ

Τουρκία: Η αμυντική συμφωνία με Σαουδική Αραβία και Πακιστάν δεν στοχεύει κάποια συγκεκριμένη χώρα

Airbnb: Εκτοξεύτηκε πάνω από 15% η μετοχή μετά τις βελτιωμένες προβλέψεις για το 2026

Diana Shipping (Σεμίραμις Παληού): Εξασφάλισε έσοδα 29,28 εκατομμυρίων δολαρίων από τη ναύλωση του m/v Florida

Άρθρο παρέμβαση: Οι ασφαλιστικές (NN, ERGO, Interamerican, Generali) εμπορεύονται την υγεία και εκμεταλλεύονται τον κόσμο Άρθρα

Άρθρο παρέμβαση: Οι ασφαλιστικές (NN, ERGO, Interamerican, Generali) εμπορεύονται την υγεία και εκμεταλλεύονται τον κόσμο

Πόλεμος Τσαγγάρη με Μιχάλη, Καντώρο και Μοάτσο για τις υπέρογκες αυξήσεις στα ασφάλιστρα υγείας Business

Πόλεμος Τσαγγάρη με Μιχάλη, Καντώρο και Μοάτσο για τις υπέρογκες αυξήσεις στα ασφάλιστρα υγείας

Το ράλι των τραπεζών, οι ψίθυροι για Metlen και το ρεκόρ της ΓΕΚ, τα 4 Π της Βρεττού και ο Valentino, τι πλοία ψώνισαν οι εφοπλιστές Φειδάκης – Δράγνης, ο ριψοκίνδυνος Εξάρχου, ο φόβος της Παπανδρέου και ο red Οδυσσέας Αθανασίου στο ΣΕΦ The Wiseman

Το ράλι των τραπεζών, οι ψίθυροι για Metlen και το ρεκόρ της ΓΕΚ, τα 4 Π της Βρεττού και ο Valentino, τι πλοία ψώνισαν οι εφοπλιστές Φειδάκης – Δράγνης, ο ριψοκίνδυνος Εξάρχου, ο φόβος της Παπανδρέου και ο red Οδυσσέας Αθανασίου στο ΣΕΦ

ERGO: Ο Βασίλης Αντύπας αναλαμβάνει διευθυντής πωλήσεων δικτύου εταιρικών συνεργατών
Business

ERGO: Ο Βασίλης Αντύπας αναλαμβάνει διευθυντής πωλήσεων δικτύου εταιρικών συνεργατών

Αναλαμβάνει κομβικό ρόλο στην περαιτέρω ανάπτυξη και ενδυνάμωση του δικτύου

Αποταμίευση ή επένδυση; Τώρα μπορείς να έχεις και τα δύο με την CrediaBank Business

Αποταμίευση ή επένδυση; Τώρα μπορείς να έχεις και τα δύο με την CrediaBank

ERGO Ασφαλιστική: Αναπροσαρμόζει προς τα κάτω τα ασφάλιστρα στα ισόβια προγράμματα υγείας για το 2025 Business

ERGO Ασφαλιστική: Αναπροσαρμόζει προς τα κάτω τα ασφάλιστρα στα ισόβια προγράμματα υγείας για το 2025

Όμιλος ERGO: Ο Θεόδωρος Κοκκάλας και ο Oliver Willmes με νέες αρμοδιότητες Business

Όμιλος ERGO: Ο Θεόδωρος Κοκκάλας και ο Oliver Willmes με νέες αρμοδιότητες

ERGO Ασφαλιστική: Στηρίζει τους νέους συνεργάτες με το 2ο ERGO Sales Agents Induction Program Business

ERGO Ασφαλιστική: Στηρίζει τους νέους συνεργάτες με το 2ο ERGO Sales Agents Induction Program

ERGO Ασφαλιστική: Νέος διευθύνων σύμβουλος ο Ερρίκος Μοάτσος Business

ERGO Ασφαλιστική: Νέος διευθύνων σύμβουλος ο Ερρίκος Μοάτσος

Η ERGO Ασφαλιστική και ο Όμιλος ΙΑΣΩ ανακοινώνουν την επέκταση της συνεργασίας τους Business

Η ERGO Ασφαλιστική και ο Όμιλος ΙΑΣΩ ανακοινώνουν την επέκταση της συνεργασίας τους

ERGO Ασφαλιστική: Στηρίζει τη νέα γενιά των ακριτικών νησιών μέσω της ExcellenSeas Business

ERGO Ασφαλιστική: Στηρίζει τη νέα γενιά των ακριτικών νησιών μέσω της ExcellenSeas

Η ERGO Ασφαλιστική Μέγας Χορηγός στον 12ο Ημιμαραθώνιο της Αθήνας Sports

Η ERGO Ασφαλιστική Μέγας Χορηγός στον 12ο Ημιμαραθώνιο της Αθήνας

ERGO Ασφαλιστική: Πολύτιμος σύμμαχος των βραχυχρόνιων μισθώσεων το ERGO My Home Bnb Business

ERGO Ασφαλιστική: Πολύτιμος σύμμαχος των βραχυχρόνιων μισθώσεων το ERGO My Home Bnb

Η Πειραιώς και τα 5,5 ευρώ, τι λέει ο Θόδωρος Φέσσας για το deal, το ρεκόρ του ΟΠΑΠ, η έκθεση για τον Κωστόπουλο και ποιοι Ιταλοί και Ιταλίδες «χτίζουν» σχέσεις με Βέρτη – Οικονομόπουλο The Wiseman

Η Πειραιώς και τα 5,5 ευρώ, τι λέει ο Θόδωρος Φέσσας για το deal, το ρεκόρ του ΟΠΑΠ, η έκθεση για τον Κωστόπουλο και ποιοι Ιταλοί και Ιταλίδες «χτίζουν» σχέσεις με Βέρτη – Οικονομόπουλο

Η ERGO Ασφαλιστική επεκτείνει την ψηφιακή εμπειρία των πελατών της Business

Η ERGO Ασφαλιστική επεκτείνει την ψηφιακή εμπειρία των πελατών της

Κοντά στους νέους η ERGO Ασφαλιστική με το ERGO Business Day για δεύτερη χρονιά Business

Κοντά στους νέους η ERGO Ασφαλιστική με το ERGO Business Day για δεύτερη χρονιά

Η ERGO Ασφαλιστική στηρίζει το Ladies Run για 11η συνεχόμενη χρονιά

Η ERGO Ασφαλιστική στηρίζει το Ladies Run για 11η συνεχόμενη χρονιά

ERGO Ασφαλιστική: Μια νέα εμπειρία ασφάλισης στα ERGO Stores

ERGO Ασφαλιστική: Μια νέα εμπειρία ασφάλισης στα ERGO Stores

ERGO Ασφαλιστική: Στο μαγευτικό Παρίσι το ταξίδι επιβράβευσης για το Εταιρικό Δίκτυο

ERGO Ασφαλιστική: Στο μαγευτικό Παρίσι το ταξίδι επιβράβευσης για το Εταιρικό Δίκτυο

Δυναμική παρουσία με διπλή διάκριση για την ERGO Ασφαλιστική στα ΔΕΗ BITE Awards 2023

Δυναμική παρουσία με διπλή διάκριση για την ERGO Ασφαλιστική στα ΔΕΗ BITE Awards 2023

Η περίεργη επίθεση σε δυο υπουργούς, τι λένε στο ΜΜ για τον Σταϊκούρα, πού είναι η δίκαιη τιμή της IDEAL και τα καλέσματα των πρεσβειών για lobbying στα offshore

Η περίεργη επίθεση σε δυο υπουργούς, τι λένε στο ΜΜ για τον Σταϊκούρα, πού είναι η δίκαιη τιμή της IDEAL και τα καλέσματα των πρεσβειών για lobbying στα offshore

Σταθερά δίπλα στους Διαμεσολαβητές η ERGO Ασφαλιστική – Νέο τμήμα εκπαίδευσης για την ενδυνάμωσή τους

Σταθερά δίπλα στους Διαμεσολαβητές η ERGO Ασφαλιστική – Νέο τμήμα εκπαίδευσης για την ενδυνάμωσή τους

ERGO Ασφαλιστική: Στην εποχή της Τεχνητής Νοημοσύνης με νέο Chatbot

ERGO Ασφαλιστική: Στην εποχή της Τεχνητής Νοημοσύνης με νέο Chatbot

Η ERGO Ασφαλιστική δίπλα στους νέους μέσω της δυναμικής παρουσίας της στο 13ο Πανόραμα Επιχειρηματικότητας

Η ERGO Ασφαλιστική δίπλα στους νέους μέσω της δυναμικής παρουσίας της στο 13ο Πανόραμα Επιχειρηματικότητας
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ