Menu
-0.02%
Τζίρος: 180.49 εκατ.

Μενίδι: Έσβησε η φωτιά κοντά στο στρατόπεδο Καποτά

φάρμακα κατά της παχυσαρκίας

Eli Lilly: Αγωγές στην «γκρίζα αγορά» φαρμάκων κατά της παχυσαρκίας για την προστασία της ρετατρουτίδης
Business

Eli Lilly: Αγωγές στην «γκρίζα αγορά» φαρμάκων κατά της παχυσαρκίας για την προστασία της ρετατρουτίδης

Μάχη για το «μαγικό» φάρμακο κατά της παχυσαρκίας

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Μενίδι: Έσβησε η φωτιά κοντά στο στρατόπεδο Καποτά

Ανέστειλε τη λειτουργία του και ο μεγαλύτερος θαλάσσιος τερματικός σταθμός σιτηρών της Ρωσίας

Βρετανία: Στις φλόγες σπίτια μετά από μεγάλη πυρκαγιά στην κεντρική Αγγλία

Η γερμανική Faller Packaging εξαγοράζει την Paperpack στην Ελλάδα

Foodlink: Δωρεάν διάθεση 246.384 ιδίων μετοχών σε στελέχη και εργαζομένους

ΗΠΑ: 40 χώρες «κόμβοι» για την παράκαμψη αμερικανικών δασμών σε κινεζικά προϊόντα

Χωρίς ενεργό μέτωπο η πυρκαγιά στο Ακόντιο Βοιωτίας

Αγγλία: Επιβατικό τρένο εκτροχιάστηκε – Αναφορές για εγκλωβισμένους

Eli Lilly: Τα φάρμακα κατά της παχυσαρκίας εκτόξευσαν τις πωλήσεις στο β’ τρίμηνο – «Πρωταγωνιστής» το Mounjaro Business

Eli Lilly: Τα φάρμακα κατά της παχυσαρκίας εκτόξευσαν τις πωλήσεις στο β’ τρίμηνο – «Πρωταγωνιστής» το Mounjaro

Magnum: Πλήγμα στις πωλήσεις β’ τριμήνου από τα φάρμακα κατά της παχυσαρκίας Business

Magnum: Πλήγμα στις πωλήσεις β’ τριμήνου από τα φάρμακα κατά της παχυσαρκίας

Novo Nordisk εναντίον Eli Lilly για τα φάρμακα κατά της παχυσαρκίας – Τι αναφέρει σε αγωγή που κατέθεσε Business

Novo Nordisk εναντίον Eli Lilly για τα φάρμακα κατά της παχυσαρκίας – Τι αναφέρει σε αγωγή που κατέθεσε

Novo Nordisk: Χιλιάδες άτομα σε λίστα αναμονής στη Βρετανία για το Wegovy σε χάπι
Bloomberg

Novo Nordisk: Χιλιάδες άτομα σε λίστα αναμονής στη Βρετανία για το Wegovy σε χάπι

Γιατί το προτιμούν οι πελάτες 

Eli Lilly: Επανάσταση κατά της παχυσαρκίας με τη ρετατρουτίδη – Η πειραματική ένεση μειώνει 28% το σωματικό βάρος Business

Eli Lilly: Επανάσταση κατά της παχυσαρκίας με τη ρετατρουτίδη – Η πειραματική ένεση μειώνει 28% το σωματικό βάρος

Novo Nordisc: «Στρατολογεί» την OpenAI στη μάχη για την ανάπτυξη νέων φαρμάκων κατά της παχυσαρκίας Business

Novo Nordisc: «Στρατολογεί» την OpenAI στη μάχη για την ανάπτυξη νέων φαρμάκων κατά της παχυσαρκίας

Novo Nordisk: Αποσύρει την αγωγή κατά της Hims & Hers – Αποφάσισαν να συνεργαστούν Business

Novo Nordisk: Αποσύρει την αγωγή κατά της Hims & Hers – Αποφάσισαν να συνεργαστούν

Φάρμακα για την παχυσαρκία: Από τις ενέσεις στα χάπια, τι φέρνει η νέα εποχή, οι εκτιμώμενες πωλήσεις Pharma & Health

Φάρμακα για την παχυσαρκία: Από τις ενέσεις στα χάπια, τι φέρνει η νέα εποχή, οι εκτιμώμενες πωλήσεις

Pfizer: Deal $495 εκατ. στην Κίνα για το νέο φάρμακο κατά της παχυσαρκίας Business

Pfizer: Deal $495 εκατ. στην Κίνα για το νέο φάρμακο κατά της παχυσαρκίας

Τομ Μπρέιντι: Ντεμπούτο στα φάρμακα κατά της παχυσαρκίας κάνει ο υπεραθλητής «πρώην» της Ζιζέλ Business

Τομ Μπρέιντι: Ντεμπούτο στα φάρμακα κατά της παχυσαρκίας κάνει ο υπεραθλητής «πρώην» της Ζιζέλ

Novo Nordisk: Μειώνει για τέταρτη φορά τις προβλέψεις της, καθώς αυξάνεται ο ανταγωνισμός στα φάρμακα για την παχυσαρκία Business

Novo Nordisk: Μειώνει για τέταρτη φορά τις προβλέψεις της, καθώς αυξάνεται ο ανταγωνισμός στα φάρμακα για την παχυσαρκία

Στροφή της Pfizer στην αγορά κατά της παχυσαρκίας – Κοντά σε mega deal ύψους 7,3 δισ. δολ. Business

Στροφή της Pfizer στην αγορά κατά της παχυσαρκίας – Κοντά σε mega deal ύψους 7,3 δισ. δολ.

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ