Menu
0.9%
Τζίρος: 324.72 εκατ.

Από την αναζήτηση μέχρι το συμβόλαιο: Πώς η AI αλλάζει την αγορά ακινήτων

χρονίως πάσχοντες

Ξεκινούν άμεσα οι εμβολιασμοί για τους χρονίως πάσχοντες – Ποιοι έχουν προτεραιότητα, τι γίνεται με τους παχύσαρκους
Υγεία

Ξεκινούν άμεσα οι εμβολιασμοί για τους χρονίως πάσχοντες – Ποιοι έχουν προτεραιότητα, τι γίνεται με τους παχύσαρκους

Την προτεραιοποίηση σχετικά με τον εμβολιασμό των χρονίως πασχόντων που ανήκουν στην ηλικακή ομάδα των 18-59 ετών, ανακοίνωσε τη Δευτέρα η πρόεδρος της Εθνικής Επιτροπής Εμβολιασμών, ομότιμη καθηγήτρια Παιδιατρικής, Μαρία Θεοδωρίδου Όπως ανακοινώθηκε κατά την ενημέρωση του υπουργείου Υγείας, σε σύντομο διάστημα θα ξεκινήσουν να εμβολιάζονται τα άτομα που πάσχουν από χρόνια νοσήματα «υψηλού κινδύνου», […]

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Από την αναζήτηση μέχρι το συμβόλαιο: Πώς η AI αλλάζει την αγορά ακινήτων

Τραμπ για τους πέντε συλληφθέντες στη Βρετανία: «Τους παρακολουθούσαμε εδώ και καιρό – Σχεδίαζαν μεγάλη καταστροφή»

Condor: Το come back της γερμανικής αεροπορικής στην Αθήνα – Πότε ξεκινούν οι πτήσεις

Goldman Sachs: Γιατί ανεβάζει συνεχώς τις τιμές στόχους σε ΕΛΠΕ και MOH

BLUE CARRIER 2: Συνεχίζεται η κατάσβεση – Σε υπήνεμο σημείο NT της Τήνου μεταφέρεται το πλοίο

OpenAI: Νέο περιστατικό με AI agents – «Σάρωσαν» 16.000 φορές ιστοσελίδα του ΟΗΕ και παρέκαμψαν φίλτρο ασφαλείας

Συναγερμός κοντά στη βάση RAF Φέρφορντ στη Βρετανία: 5 άνδρες συνελήφθησαν για προετοιμασία τρομοκρατικής ενέργειας

Οι μεγάλοι επενδυτές παίρνουν το τιμόνι στη Wall Street – Υποχωρούν οι μικροεπενδυτές

Ένωση Ασθενών Ελλάδος: Τηλεφωνική γραμμή υποστήριξης για τους χρονίως πάσχοντες Υγεία

Ένωση Ασθενών Ελλάδος: Τηλεφωνική γραμμή υποστήριξης για τους χρονίως πάσχοντες

Τσιόδρας: Ποιοι κινδυνεύουν περισσότερο από το νέο κορονοϊό – Ποσοστά Υγεία

Τσιόδρας: Ποιοι κινδυνεύουν περισσότερο από το νέο κορονοϊό – Ποσοστά

Δικαίωμα στην υιοθεσία και την αναδοχή ζητούν οι χρονίως πάσχοντες Υγεία

Δικαίωμα στην υιοθεσία και την αναδοχή ζητούν οι χρονίως πάσχοντες

Οι μισοί χρονίως πάσχοντες δεν λαμβάνουν σωστά τη θεραπεία τους
Υγεία

Οι μισοί χρονίως πάσχοντες δεν λαμβάνουν σωστά τη θεραπεία τους

Τη σημαντικότητα της συμμόρφωσης στη θεραπεία των χρόνιων παθήσεων, τόνισε στην τοποθέτησή του στο 3o Patients Compliance Conference ο κ. Δημήτρης Γκότσης, γενικός διευθυντής της UpJohn Ελλάδος (A Division of Pfizer). Σύμφωνα με τα στατιστικά στοιχεία που παρουσίασε, μόνο το 50% ασθενών συμμορφώνονται στη θεραπεία για χρόνιες παθήσεις, το 33% των συνταγών δεν εκτελούνται, το […]

Νέες διευκρινίσεις Ξανθού για οικογενειακό γιατρό – Τι θα ισχύσει από 1η Γενάρη Υγεία

Νέες διευκρινίσεις Ξανθού για οικογενειακό γιατρό – Τι θα ισχύσει από 1η Γενάρη

ΕΟΠΥΥ: Κατ’ οίκον παράδοση φαρμάκων σε χρονίως πάσχοντες Υγεία

ΕΟΠΥΥ: Κατ’ οίκον παράδοση φαρμάκων σε χρονίως πάσχοντες

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ