Menu
0.55%
Τζίρος: 306.26 εκατ.

Jumbo: Στήνεται το πρώτο κατάστημα στον Καναδά – Το «Coming Soon» στο Τορόντο

ΓΕΚ ΤΕΡΝΑ

ΓΕΚ ΤΕΡΝΑ: Δεύτερη περίοδος εκτοκισμού Κοινού Ομολογιακού Δανείου 2025
Business

ΓΕΚ ΤΕΡΝΑ: Δεύτερη περίοδος εκτοκισμού Κοινού Ομολογιακού Δανείου 2025

Πώς θα γίνει η καταβολή των οφειλόμενων τόκων προς τους δικαιούχους

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Jumbo: Στήνεται το πρώτο κατάστημα στον Καναδά – Το «Coming Soon» στο Τορόντο

Επίδομα παιδιού Α21 – Ποιοι θα πάρουν έως 560 ευρώ στις 30 Σεπτεμβρίου

Δημοσκοπήσεις: Το «φάντασμα» της αυτοδυναμίας, η κατανομή των εδρών και η πιθανότητα για μετεκλογικές συνεργασίες

Τιμές ενέργειας: Ρεκόρ 20 μηνών στη χονδρεμπορική με 211,76 ευρώ/MWh – Ντόμινο εξελίξεων

Η επιλεκτική ακοή της Αλεξάνδρας Σδούκου

Η Coca Cola και οι ισχυροί, το ράλι της Safe Bulkers, η δυνατή ΑΕΜ, έρχεται big deal, ο Νικόλαος ο Α΄ και οι χωριάτες, το party του εφοπλιστή στην Τοσκάνη με Ρέμο-Βανδή και το love story 70χρονου πολιτικού

Erdem: O οπερατικός σχεδιαστής μόδας δεν παρουσίασε φέτος τη συλλογή του στο Βρετανικό Μουσείο

Πύργος – Καλό Νερό – Τσακώνα: Τι καθυστερεί την επέκταση της Ολυμπίας Οδού

701 μεγάλες επιχειρήσεις (1,2% του συνόλου) έχουν δάνεια 36 δισ., το 42,9% του συνολικού δανεισμού (πίνακας) Οικονομία

701 μεγάλες επιχειρήσεις (1,2% του συνόλου) έχουν δάνεια 36 δισ., το 42,9% του συνολικού δανεισμού (πίνακας)

ΓΕΚ ΤΕΡΝΑ: Επαναγορά 20.000 μετοχών έναντι 858.958,84 ευρώ Business

ΓΕΚ ΤΕΡΝΑ: Επαναγορά 20.000 μετοχών έναντι 858.958,84 ευρώ

ΒΟΑΚ: Ο οδικός χάρτης των έργων – Πότε παραδίδεται κάθε τμήμα και τι κατασκευάζεται Business

ΒΟΑΚ: Ο οδικός χάρτης των έργων – Πότε παραδίδεται κάθε τμήμα και τι κατασκευάζεται

ΓΕΚ ΤΕΡΝΑ: Άγορασε 30.000 ίδιες μετοχές έναντι 1,28 εκατ. ευρώ
Business

ΓΕΚ ΤΕΡΝΑ: Άγορασε 30.000 ίδιες μετοχές έναντι 1,28 εκατ. ευρώ

Μέση τιμή κτήσης 42,8466 ευρώ

Προχωρά το ΣΔΙΤ απορριμμάτων σε Κω και Κάλυμνο – Οι «μνηστήρες» για το έργο των 110 εκατ. ευρώ Business

Προχωρά το ΣΔΙΤ απορριμμάτων σε Κω και Κάλυμνο – Οι «μνηστήρες» για το έργο των 110 εκατ. ευρώ

ΓΕΚ ΤΕΡΝΑ: Αγόρασε 30.000 ίδιες μετοχές αξίας 1,29 εκατ. ευρώ Business

ΓΕΚ ΤΕΡΝΑ: Αγόρασε 30.000 ίδιες μετοχές αξίας 1,29 εκατ. ευρώ

Γιώργος Περιστέρης (ΓΕΚ ΤΕΡΝΑ) σε αναλυτές: Νέα φάση ανάπτυξης από θέση ισχύος Business

Γιώργος Περιστέρης (ΓΕΚ ΤΕΡΝΑ) σε αναλυτές: Νέα φάση ανάπτυξης από θέση ισχύος

Santander: Top pick η ΓΕΚ ΤΕΡΝΑ στην Ευρώπη – Στα €62 η τιμή στόχος Business

Santander: Top pick η ΓΕΚ ΤΕΡΝΑ στην Ευρώπη – Στα €62 η τιμή στόχος

Jefferies: Στα €55 η τιμή στόχος για ΓΕΚ ΤΕΡΝΑ – Οι κατασκευές εκτόξευσαν τα κέρδη Αγορές

Jefferies: Στα €55 η τιμή στόχος για ΓΕΚ ΤΕΡΝΑ – Οι κατασκευές εκτόξευσαν τα κέρδη

AXIA-Alpha Finance για ΓΕΚ ΤΕΡΝΑ: Το «όπλο» των 9 δισ. και το μεγάλο στοίχημα των παραχωρήσεων Αγορές

AXIA-Alpha Finance για ΓΕΚ ΤΕΡΝΑ: Το «όπλο» των 9 δισ. και το μεγάλο στοίχημα των παραχωρήσεων

ΓΕΚ ΤΕΡΝΑ: Στα 2,1 δισ. ευρώ τα έσοδα στο εξάμηνο, αύξηση 22% στα καθαρά κέρδη Business

ΓΕΚ ΤΕΡΝΑ: Στα 2,1 δισ. ευρώ τα έσοδα στο εξάμηνο, αύξηση 22% στα καθαρά κέρδη

Μεγάλο τουριστικό project στην Ερμιονίδα σε έκταση 169 στρεμμάτων Real Estate

Μεγάλο τουριστικό project στην Ερμιονίδα σε έκταση 169 στρεμμάτων

Γιατί άλλαξε το momentum σε Πειραιώς και Alpha, η JP Morgan και τα μυστικά των μετοχών, τι έλεγε ο Εξάρχου για το LNG, τα σπίτια του Τσουβελεκάκη, το νέο yacht των 80m των Coustas (μεγαλύτερο του Τσάκου) και γιατί έχει νεύρα ο Νικόλαος ο Α΄ The Wiseman

Γιατί άλλαξε το momentum σε Πειραιώς και Alpha, η JP Morgan και τα μυστικά των μετοχών, τι έλεγε ο Εξάρχου για το LNG, τα σπίτια του Τσουβελεκάκη, το νέο yacht των 80m των Coustas (μεγαλύτερο του Τσάκου) και γιατί έχει νεύρα ο Νικόλαος ο Α΄

Jefferies: Σύσταση «Buy» για τη ΓΕΚ ΤΕΡΝΑ με στόχο τα 55 ευρώ – Καταλύτης τα νέα έργα έως 10 δισ. Business

Jefferies: Σύσταση «Buy» για τη ΓΕΚ ΤΕΡΝΑ με στόχο τα 55 ευρώ – Καταλύτης τα νέα έργα έως 10 δισ.

J.P. Morgan: Ισχυρές εισροές στις ελληνικές μετοχές – Πάνω από $2,7 δισ. σε τράπεζες και blue chips Αγορές

J.P. Morgan: Ισχυρές εισροές στις ελληνικές μετοχές – Πάνω από $2,7 δισ. σε τράπεζες και blue chips

Τα super κέρδη των τραπεζιτών, το πάρτι διαρκείας Βαρδινογιάννη – Σιάμισιη, μια… περίεργη προσφορά από τη ΓΕΚ, η επιτυχία του Παππά, ο αξιολάτρευτος Νικόλαος ο Α’ με τις μπαταρίες και ποιος είναι ο μαρτυριάρης του ΔΑΑ The Wiseman

Τα super κέρδη των τραπεζιτών, το πάρτι διαρκείας Βαρδινογιάννη – Σιάμισιη, μια… περίεργη προσφορά από τη ΓΕΚ, η επιτυχία του Παππά, ο αξιολάτρευτος Νικόλαος ο Α’ με τις μπαταρίες και ποιος είναι ο μαρτυριάρης του ΔΑΑ

ΓΕΚ ΤΕΡΝΑ: Αναλαμβάνει έργο 144,6 εκατ. ευρώ για τον όμιλο ΔΕΗ στη Ρουμανία

ΓΕΚ ΤΕΡΝΑ: Αναλαμβάνει έργο 144,6 εκατ. ευρώ για τον όμιλο ΔΕΗ στη Ρουμανία

ΔΑΑ: Τα νέα σχέδια για το mega project της επέκτασης άνω του €1 δισ. – Στρατηγικές κινήσεις με φόντο τη συνεχή άνοδο της επιβατικής κίνησης

ΔΑΑ: Τα νέα σχέδια για το mega project της επέκτασης άνω του €1 δισ. – Στρατηγικές κινήσεις με φόντο τη συνεχή άνοδο της επιβατικής κίνησης

ΓΕΚ ΤΕΡΝΑ: Προσωρινός ανάδοχος σε δύο έργα ΣΔΙΤ 560 εκατ. ευρώ

ΓΕΚ ΤΕΡΝΑ: Προσωρινός ανάδοχος σε δύο έργα ΣΔΙΤ 560 εκατ. ευρώ

Χρηματιστήριο: Οι έξι κρίσιμες συνεδριάσεις πριν από την αναβάθμιση

Χρηματιστήριο: Οι έξι κρίσιμες συνεδριάσεις πριν από την αναβάθμιση

Οι super τράπεζες και η ΔΕΗ, πώς έφερε o Πιερρ στην Αθήνα τον Rokos και τα λεφτά του, ο «τυχερός» Πέτρος Παππάς, η δυναμική Παληαρούτα, το ΥΠΕΞ και οι περίεργες δουλειές με την VISA και γιατί επισπεύδει το κόμμα ο Σαμαράς

Οι super τράπεζες και η ΔΕΗ, πώς έφερε o Πιερρ στην Αθήνα τον Rokos και τα λεφτά του, ο «τυχερός» Πέτρος Παππάς, η δυναμική Παληαρούτα, το ΥΠΕΞ και οι περίεργες δουλειές με την VISA και γιατί επισπεύδει το κόμμα ο Σαμαράς

ΓΕΚ ΤΕΡΝΑ: Προσωρινός ανάδοχος σε δύο έργα ΣΔΙΤ συνολικής επένδυσης 560 εκατ. ευρώ

ΓΕΚ ΤΕΡΝΑ: Προσωρινός ανάδοχος σε δύο έργα ΣΔΙΤ συνολικής επένδυσης 560 εκατ. ευρώ

ΓΕΚ ΤΕΡΝΑ: Την Τρίτη 15 Σεπτεμβρίου τα οικονομικά αποτελέσματα εξαμήνου

ΓΕΚ ΤΕΡΝΑ: Την Τρίτη 15 Σεπτεμβρίου τα οικονομικά αποτελέσματα εξαμήνου

Πιο κοντά στην κατασκευή τα οδικά ΣΔΙΤ Θεσσαλονίκη–Έδεσσα και Δράμα–Αμφίπολη – Διπλή νίκη για τη ΓΕΚ ΤΕΡΝΑ

Πιο κοντά στην κατασκευή τα οδικά ΣΔΙΤ Θεσσαλονίκη–Έδεσσα και Δράμα–Αμφίπολη – Διπλή νίκη για τη ΓΕΚ ΤΕΡΝΑ
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ