Menu
-0.39%
Τζίρος: 146.34 εκατ.

«Περικυκλωμένος» από παντού ο Μακρόν: Η κοινωνική έκρηξη, η Λε Πεν και τα σενάρια πρόωρης παραίτησης

Real Consulting

Δύο εξαγορές στο ραντάρ της Real Consulting – Τζίρος 75 εκατ. το 2026
Business

Δύο εξαγορές στο ραντάρ της Real Consulting – Τζίρος 75 εκατ. το 2026

Πώς θα κεφαλαιοποιήσει τη συμπόρευση Βαρδινογιάννη, Μαρινάκη και Κόκκαλη η Real Consulting

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

«Περικυκλωμένος» από παντού ο Μακρόν: Η κοινωνική έκρηξη, η Λε Πεν και τα σενάρια πρόωρης παραίτησης

Ευρωαγορές: Με πτώση 1,11% έκλεισε ο CAC 40 στο Παρίσι μετά το χαοτικό Σαββατοκύριακο – Στο -1,18% ο DAX

Μαζωνάκης: «Αδειάζει» τη σύζυγό του ο προφυλακισμένος γιατρός – Το νέο υπόμνημα

Γαλλία: Τα «Κίτρινα Γιλέκα» ετοιμάζουν νέες κινητοποιήσεις – Δεν αποκλείει την κατάσταση έκτακτης ανάγκης η κυβέρνηση

Alpha Bank: Η χρηματοδοτική της παρουσία πίσω από δύο εμβληματικές επενδύσεις σε ενεργειακή και ψηφιακή μετάβαση

Κυβερνητικές πηγές: Η Νέα Δημοκρατία έχει έναν και μοναδικό στόχο, την αυτοδυναμία

Tηλεφωνήματα-φάρσες για τοποθετήσεις βόμβας σε εκατοντάδες σχολεία σε Βρετανία, Ουγγαρία και Σερβία

WSJ: Η κρίση της Γαλλίας θυμίζει την Ελλάδα του 2010 – Πιο θωρακισμένη σήμερα η Ευρωζώνη

Νέες αγοραπωλησίες μετοχών στην Real Consulting Business

Νέες αγοραπωλησίες μετοχών στην Real Consulting

Real Consulting: Στο 10,10% αυξήθηκε το έμμεσο ποσοστό της Motor Oil Business

Real Consulting: Στο 10,10% αυξήθηκε το έμμεσο ποσοστό της Motor Oil

To σούπερ 10 της Credia, τα μαθηματικά του Στάσση, τα 2+1 deals του Εξάρχου, κλείνει το deal για την Skroutz, το πάρτι του Μυλωνά, ο μηχανόβιος Γιουρέλης, το ρεκόρ του Τσάκου, τι παπούτσια δώρισε ο ΚΜ στον Μακρόν και ο γάμος του Χρήστου Αποστολόπουλου The Wiseman

To σούπερ 10 της Credia, τα μαθηματικά του Στάσση, τα 2+1 deals του Εξάρχου, κλείνει το deal για την Skroutz, το πάρτι του Μυλωνά, ο μηχανόβιος Γιουρέλης, το ρεκόρ του Τσάκου, τι παπούτσια δώρισε ο ΚΜ στον Μακρόν και ο γάμος του Χρήστου Αποστολόπουλου

Γιατί Μιλτιάδης Μαρινάκης και Γιάννης Βαρδινογιάννης αυξάνουν το μερίδιό τους στη Real Consulting
Business

Γιατί Μιλτιάδης Μαρινάκης και Γιάννης Βαρδινογιάννης αυξάνουν το μερίδιό τους στη Real Consulting

Το στοίχημα της επόμενης ημέρας

Real Consulting: Με 5,03% ο κ. Δημοσθένης Στασινόπουλος, όγδοη ανοδική μέρα για την μετοχή Αγορές

Real Consulting: Με 5,03% ο κ. Δημοσθένης Στασινόπουλος, όγδοη ανοδική μέρα για την μετοχή

Γιατί έκανε βουτιά η Aegean και η αύξηση των εισιτηρίων, όλη η αλήθεια για την Ευρώπη Holdings, οι «τυφλές» κάμερες του Χούμπαυλη, το adios του Δασκαλόπουλου και η «τζάμπα» ανταρσία των «γαλάζιων» The Wiseman

Γιατί έκανε βουτιά η Aegean και η αύξηση των εισιτηρίων, όλη η αλήθεια για την Ευρώπη Holdings, οι «τυφλές» κάμερες του Χούμπαυλη, το adios του Δασκαλόπουλου και η «τζάμπα» ανταρσία των «γαλάζιων»

Real Consulting: Αύξηση καθαρών κερδών, ισχυρό πλάνο ανάπτυξης – Στο +2,3% η μετοχή Business

Real Consulting: Αύξηση καθαρών κερδών, ισχυρό πλάνο ανάπτυξης – Στο +2,3% η μετοχή

Real Consulting: Στα 4,5 εκατ. ευρώ τα καθαρά κέρδη για το 2025 Business

Real Consulting: Στα 4,5 εκατ. ευρώ τα καθαρά κέρδη για το 2025

Real Consulting: Στο 5,034% το νέο ποσοστό του Δημοσθένη Στασινόπουλου Business

Real Consulting: Στο 5,034% το νέο ποσοστό του Δημοσθένη Στασινόπουλου

Η επιβεβαίωση του wiseman για εκλογές και ο ΚΜ, το νέο deal της Alpha, το επικό Βατερλό της AustriaCard και η αλήθεια για τα κέρδη, τα νέα πλοία των Σταφυλοπάτη και Ιγγλέση, ο μαέστρος Θεοδωρόπουλος, το μήνυμα Στουρνάρα και τα σοφιστικέ γενέθλια της Αγγελοπούλου The Wiseman

Η επιβεβαίωση του wiseman για εκλογές και ο ΚΜ, το νέο deal της Alpha, το επικό Βατερλό της AustriaCard και η αλήθεια για τα κέρδη, τα νέα πλοία των Σταφυλοπάτη και Ιγγλέση, ο μαέστρος Θεοδωρόπουλος, το μήνυμα Στουρνάρα και τα σοφιστικέ γενέθλια της Αγγελοπούλου

Real Consulting: Τα ποσοστά των βασικών μετόχων μετά την ΑΜΚ Business

Real Consulting: Τα ποσοστά των βασικών μετόχων μετά την ΑΜΚ

Τα μυστήρια του Μαξίμου, μάζεψε 800 εκατ. η Credia, οι αμοιβές… 900 χιλ. ευρώ του Κοντόπουλου, οι συγκινήσεις σε Real Cons, Bylot, Βιοχάλκο, η φτωχή Εθνική και ο Μυλωνάς, ο διαγωνισμός για τις διόπτρες, η αποζημίωση 130 εκατ. του Στάσση και το νέο ρεκόρ του εφοπλιστή Παπαδημητρίου The Wiseman

Τα μυστήρια του Μαξίμου, μάζεψε 800 εκατ. η Credia, οι αμοιβές… 900 χιλ. ευρώ του Κοντόπουλου, οι συγκινήσεις σε Real Cons, Bylot, Βιοχάλκο, η φτωχή Εθνική και ο Μυλωνάς, ο διαγωνισμός για τις διόπτρες, η αποζημίωση 130 εκατ. του Στάσση και το νέο ρεκόρ του εφοπλιστή Παπαδημητρίου

Χρηματιστήριο: Γιατί είναι κρίσιμο το σημερινό κλείσιμο, ποιος πήρε τα πακέτα στην Real Σχόλιο Αγοράς

Χρηματιστήριο: Γιατί είναι κρίσιμο το σημερινό κλείσιμο, ποιος πήρε τα πακέτα στην Real

Real Consulting: 1 εκατ. τεμάχια πακέτα στα 5,10 Σχόλιο Αγοράς

Real Consulting: 1 εκατ. τεμάχια πακέτα στα 5,10

Real Consulting: Στο ταμπλό από Δευτέρα οι νέες μετοχές από την ΑΜΚ Αγορές

Real Consulting: Στο ταμπλό από Δευτέρα οι νέες μετοχές από την ΑΜΚ

Τα αλγοριθμικά συστήματα των μετοχών, τα μυστήρια της Πειραιώς, τα μαθηματικά της Credia, το ισχυρό μήνυμα του Γιάννη Βαρδινογιάννη, τα νέα ψώνια του Πάνου Λασκαρίδη και γιατί ο Φουρλής φόρεσε γαλανόλευκα The Wiseman

Τα αλγοριθμικά συστήματα των μετοχών, τα μυστήρια της Πειραιώς, τα μαθηματικά της Credia, το ισχυρό μήνυμα του Γιάννη Βαρδινογιάννη, τα νέα ψώνια του Πάνου Λασκαρίδη και γιατί ο Φουρλής φόρεσε γαλανόλευκα

Επιτροπή Κεφαλαιαγοράς: Πράσινο φως για την ΑΜΚ της Real Consulting και το ομόλογο της Premia

Επιτροπή Κεφαλαιαγοράς: Πράσινο φως για την ΑΜΚ της Real Consulting και το ομόλογο της Premia

Real Consulting: Ολοκληρώθηκε η AMK με κάλυψη από την OTS

Real Consulting: Ολοκληρώθηκε η AMK με κάλυψη από την OTS

Όλο το παρασκήνιο του deal Τανισκίδη-Euroxx, τι λέει ο Μεγάλου για τα deals, πού θα πάνε Eurobank-Metlen, τα οφέλη της Bally’s, γιατί Λάτση, Βασιλάκης, Βακάκης πάνε ταμείο, ο game changer Μάγειρας και οι aggressive στοιχηματικές

Όλο το παρασκήνιο του deal Τανισκίδη-Euroxx, τι λέει ο Μεγάλου για τα deals, πού θα πάνε Eurobank-Metlen, τα οφέλη της Bally’s, γιατί Λάτση, Βασιλάκης, Βακάκης πάνε ταμείο, ο game changer Μάγειρας και οι aggressive στοιχηματικές

Real Consulting: Προχωρά σε ΑΜΚ 46,94 εκατ. ευρώ με εισφοράς εις είδος

Real Consulting: Προχωρά σε ΑΜΚ 46,94 εκατ. ευρώ με εισφοράς εις είδος

Real Consulting: Άνοιξε ο δρόμος για την εξαγορά της OTS – «Συνασπισμός δύο υγειών εταιρειών»

Real Consulting: Άνοιξε ο δρόμος για την εξαγορά της OTS – «Συνασπισμός δύο υγειών εταιρειών»

FTSE Russell: Στον FTSE Emerging Europe Large Cap μπαίνουν CrediaBank και Viohalco – Στον Small Cap ΑΒΑΞ και Qualco

FTSE Russell: Στον FTSE Emerging Europe Large Cap μπαίνουν CrediaBank και Viohalco – Στον Small Cap ΑΒΑΞ και Qualco

Οι 8 hot μετοχές, τι συμβαίνει με Alpha και ΔΕΗ, το ομόλογο Μαρινάκη, ο Βαρδινογιάννης, η Σφερούτσα και ο γεφυροποιός, το διαζύγιο της Λένας Οικονομίδη- Γκέρτσου και ο πόλεμος των πρώην, η βραδιά του Τσάκου, η Κίμπερλι και ο… βουλευτής Αργυρός και η Χριστίνα Μήτση στο My Story

Οι 8 hot μετοχές, τι συμβαίνει με Alpha και ΔΕΗ, το ομόλογο Μαρινάκη, ο Βαρδινογιάννης, η Σφερούτσα και ο γεφυροποιός, το διαζύγιο της Λένας Οικονομίδη- Γκέρτσου και ο πόλεμος των πρώην, η βραδιά του Τσάκου, η Κίμπερλι και ο… βουλευτής Αργυρός και η Χριστίνα Μήτση στο My Story

Όλη η αλήθεια για Alpha και Εθνική, η μαγική κίνηση Ορσέλ, πόσα μετρητά θέλει ο Κόκκαλης για την Ευρώπη, το big deal της Qualco, το ομόλογο της Capital, το γεύμα Δένδια – Καραμανλή, το κάλεσμα Μαρινάκη και το super πάρτι της Majd Samaan

Όλη η αλήθεια για Alpha και Εθνική, η μαγική κίνηση Ορσέλ, πόσα μετρητά θέλει ο Κόκκαλης για την Ευρώπη, το big deal της Qualco, το ομόλογο της Capital, το γεύμα Δένδια – Καραμανλή, το κάλεσμα Μαρινάκη και το super πάρτι της Majd Samaan
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ