Menu
0.9%
Τζίρος: 324.72 εκατ.

Στρατηγική συμμαχία Pharmachim-Samsung Bioepis για τα βιοομοειδή στην Ελλάδα – Οι πρωταγωνιστές της συμφωνίας μιλούν στο Mononews

Αντωνία Κατή

Τυρόπιτα με φύλλο κανταΐφι από την Αντωνία Κατή
Portraits.gr

Τυρόπιτα με φύλλο κανταΐφι από την Αντωνία Κατή

Μια τυρόπιτα έκπληξη με φύλλο που το έχουμε συνδέσει με γλυκές γεύσεις. Αν τη δοκιμάσεις, θα τη λατρέψεις. Διαβάστε τη συνέχεια στο Portraits.gr

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Στρατηγική συμμαχία Pharmachim-Samsung Bioepis για τα βιοομοειδή στην Ελλάδα – Οι πρωταγωνιστές της συμφωνίας μιλούν στο Mononews

Νέα εποχή για τις τέσσερις Συνεταιριστικές Τράπεζες – Εστιάζουν στη χρηματοδότηση των ΜμΕ και την στήριξη των τοπικών οικονομιών

Εκπαίδευση 2030: Γνώση, ευκαιρίες και ανάπτυξη

Έχει χρέη ο συνδικαιούχος σε κοινό λογαριασμό; Πότε κινδυνεύουν όλα τα χρήματα με κατάσχεση

Πόσα επενδύουν τα ξένα κεφάλαια στα ελληνικά ακίνητα – Στα 500 εκατ. τα πρώτα deals του 2026

Rumors: Ένα δείπνο κυριών με θέα την Ακρόπολη, η φθινοπωρινή εκδήλωση του ARTROVE Athens, το όραμα της Ελπίδας, μια έκθεση για την Μαρία Κάλλας και η γαστρονομική σκηνή της Αθήνας

Βαγγέλης Παυλίδης, ο… περιζήτητος! Στα 65 εκατ. ευρώ η εκτιμώμενη αξία του

Πληροφορική: Ποιες ελληνικές εταιρείες μπαίνουν στο κάδρο μετά το deal του €1 δισ. της Entersoftone

Γαλατόπιτα χωρίς φύλλο από την Αντωνία Κατή Portraits.gr

Γαλατόπιτα χωρίς φύλλο από την Αντωνία Κατή

Κατσικάκι ρολό γεμιστό από την Αντωνία Κατή Portraits.gr

Κατσικάκι ρολό γεμιστό από την Αντωνία Κατή

Εύκολα τυροπιτάκια με Μαστέλο από την Αντωνία Κατή Portraits.gr

Εύκολα τυροπιτάκια με Μαστέλο από την Αντωνία Κατή

Συνταγή για γαρίδες σαγανάκι από την Αντωνία Κατή
Portraits.gr

Συνταγή για γαρίδες σαγανάκι από την Αντωνία Κατή

Ένας εξαιρετικός μεζές για ούζο

Συνταγή για σπιτική λαγάνα από την Αντωνία Κατή Portraits.gr

Συνταγή για σπιτική λαγάνα από την Αντωνία Κατή

Τυρόπιτα σουφλέ από την Αντωνία Κατή Portraits.gr

Τυρόπιτα σουφλέ από την Αντωνία Κατή

Ολόκληρο κουνουπίδι φούρνου με αρωματική σάλτσα από την Αντωνία Κατή Portraits.gr

Ολόκληρο κουνουπίδι φούρνου με αρωματική σάλτσα από την Αντωνία Κατή

Μπάρες βρώμης με ξηρούς καρπούς από την Αντωνία Κατή Portraits.gr

Μπάρες βρώμης με ξηρούς καρπούς από την Αντωνία Κατή

H πιο χορταστική γιορτινή σαλάτα από την Αντωνία Κατή Portraits.gr

H πιο χορταστική γιορτινή σαλάτα από την Αντωνία Κατή

Πολίτικη Βασιλόπιτα: Μία μοσχομυριστή συνταγή από την Αντωνία Κατή Portraits.gr

Πολίτικη Βασιλόπιτα: Μία μοσχομυριστή συνταγή από την Αντωνία Κατή

Κέικ Βασιλόπιτα: Η πιο «ζουμερή» συνταγή από την Αντωνία Κατή Portraits.gr

Κέικ Βασιλόπιτα: Η πιο «ζουμερή» συνταγή από την Αντωνία Κατή

Τα Χριστούγεννα «μυρίζουν» μελομακάρονα – Η παραδοσιακή νόστιμη συνταγή από την Αντωνία Κατή Portraits.gr

Τα Χριστούγεννα «μυρίζουν» μελομακάρονα – Η παραδοσιακή νόστιμη συνταγή από την Αντωνία Κατή

Tρουφάκια σοκολάτας με καρύδια από την Αντωνία Κατή Portraits.gr

Tρουφάκια σοκολάτας με καρύδια από την Αντωνία Κατή

Αφράτα τσουρεκάκια χωρίς ζύμωμα από την Αντωνία Κατή Portraits.gr

Αφράτα τσουρεκάκια χωρίς ζύμωμα από την Αντωνία Κατή

Ένα απολαυστικό vegan chocolate mousse από την Αντωνία Κατή Portraits.gr

Ένα απολαυστικό vegan chocolate mousse από την Αντωνία Κατή

Συνταγή για την πιο γλυκιά κολοκυθόπιτα από την Αντωνία Κατή Portraits.gr

Συνταγή για την πιο γλυκιά κολοκυθόπιτα από την Αντωνία Κατή

Αντωνία Κατή: Η καλλιτέχνης που δίνει εικόνα στις γεύσεις μας

Αντωνία Κατή: Η καλλιτέχνης που δίνει εικόνα στις γεύσεις μας

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ