Menu
1.28%
Τζίρος: 274.81 εκατ.

Γιάννης Κούστας: Νέα παραγγελία από την Danaos για δύο πλοία αξίας 218 εκατ. δολαρίων

Gioia Tauro

Εκτός Top 10 τα ευρωπαϊκά λιμάνια – Είχαν άνοδο μόνο Πειραιάς και Gioia Tauro
Ναυτιλία

Εκτός Top 10 τα ευρωπαϊκά λιμάνια – Είχαν άνοδο μόνο Πειραιάς και Gioia Tauro

Όπως και το 2022, τα τρία λιμάνια της βόρειας περιοχής καταγράφουν παρόμοια κυκλοφοριακή τάση, με μείωση περίπου 7% το 2023».

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Γιάννης Κούστας: Νέα παραγγελία από την Danaos για δύο πλοία αξίας 218 εκατ. δολαρίων

ΑΑΔΕ: «Ραβασάκια» σε 55.000 συνταξιούχους για αδήλωτα αναδρομικά – Ποιοι μπορούν να πληρώσουν σε 72 δόσεις

Eλληνικό Μπάσκετ: Στον ανακριτή σήμερα Βαγγέλης Λιόλιος και πέντε ακόμη συλληφθέντες για τους στημένους αγώνες

Τι ερευνά η αστυνομία για την έκρηξη στον Κολωνό που προκάλεσε τον τραυματισμό δύο αστυνομικών και δύο πολιτών

Τραμπ: Το τέλος του πολέμου στην Ουκρανία δεν ήταν ποτέ «τόσο κοντά»

Eλλάδα στο Συμβούλιο Ασφαλείας για τουρκολυβικό μνημόνιο: «Το Διεθνές Δίκαιο της Θάλασσας δεν επαναδιατυπώνεται μέσω μονομερών αποφάσεων»

Πατριωτικές κραυγές, μηδενικό σχέδιο — και κόστος για τη χώρα

AENAON: Πότε ολοκληρώνεται το Μητροπολιτικό Πάρκο που κατασκευάζουν Περιστέρης και Μυτιληναίος

Στο λιμάνι της Gioia Tauro εξυπηρετήθηκαν 17 πλοία μέσα σε μία ημέρα! Ναυτιλία

Στο λιμάνι της Gioia Tauro εξυπηρετήθηκαν 17 πλοία μέσα σε μία ημέρα!

Gioia Tauro (Ιταλία): Αύξηση 15,3% στα κοντέινερ και 147,7% στα αυτοκίνητα Ναυτιλία

Gioia Tauro (Ιταλία): Αύξηση 15,3% στα κοντέινερ και 147,7% στα αυτοκίνητα

MSC, Τζόια Τάουρο και Βαλένθια απειλούν σταθερά το λιμάνι του Πειραιά Ναυτιλία

MSC, Τζόια Τάουρο και Βαλένθια απειλούν σταθερά το λιμάνι του Πειραιά

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ