Menu
1.27%
Τζίρος: 229.15 εκατ.

Ινδία: Νέο εργοστάσιο ημιαγωγών παράγει 200 εκατ. μικροτσίπ ετησίως με στόχο τα 5 δισεκατομμύρια

κύκλος εργασιών

ΕΛΣΤΑΤ: Αυξήθηκε 30,5% ο κύκλος εργασιών των επιχειρήσεων τον Ιανουάριο 2022
Οικονομία

ΕΛΣΤΑΤ: Αυξήθηκε 30,5% ο κύκλος εργασιών των επιχειρήσεων τον Ιανουάριο 2022

Σύμφωνα με τα στοιχεία της ΕΛΣΤΑΤ.

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Ινδία: Νέο εργοστάσιο ημιαγωγών παράγει 200 εκατ. μικροτσίπ ετησίως με στόχο τα 5 δισεκατομμύρια

Αττική: Συνελήφθη συμμορία έκλεβε κοσμηματοπωλεία – Πώς δρούσαν, 370.000 ευρώ η λεία τους

Γερμανία: Βάιντελ και Χρουπάλα επανεξελέγησαν στην ηγεσία της AfD

Φωτιά τώρα στη Νέα Καλλικράτεια Χαλκιδικής – Μήνυμα από το 112 (upd)

Σπάτα: Οριοθετήθηκε η φωτιά – Είχε σταλεί μήνυμα από το 112 (Βίντεο)

Μαρίν Λεπέν: Έρχεται η ώρα της κρίσης στο εφετείο – Παίζεται η υποψηφιότητά της για το 2027

«La Casa de NN Hellas»: Πώς η Μιχάλη βγάζει super κέρδη από τις αυξήσεις στα ασφάλιστρα

ΣΤΑΣΥ: Προσλήψεις σε Μετρό και Τραμ – Ανοίγουν 59 μόνιμες θέσεις, ποιοι μπορούν να υποβάλουν αίτηση

EFA GROUP: Αύξηση κατά 55% στον κύκλο εργασιών του 2021 – Οι νέες στρατηγικές επενδύσεις για το 2022 Business

EFA GROUP: Αύξηση κατά 55% στον κύκλο εργασιών του 2021 – Οι νέες στρατηγικές επενδύσεις για το 2022

ΕΛΣΤΑΤ: Άνοδος 118,3% του κύκλου εργασιών για τον κλάδο παροχής καταλυμάτων το 2021 Οικονομία

ΕΛΣΤΑΤ: Άνοδος 118,3% του κύκλου εργασιών για τον κλάδο παροχής καταλυμάτων το 2021

ΕΛΣΤΑΤ: Άνοδος 39,4% του κύκλου εργασιών στη βιομηχανία Οικονομία

ΕΛΣΤΑΤ: Άνοδος 39,4% του κύκλου εργασιών στη βιομηχανία

Μουζάκης: Αυξημένα έσοδα και EBITDA στο 9μηνο του 2021
Business

Μουζάκης: Αυξημένα έσοδα και EBITDA στο 9μηνο του 2021

Η εταιρεία βιομηχανίας και εμπορίου μελετών και επενδύσεων, Μουζάκης, κατέγραψε αυξημένες πωλήσεις και EBITDA στο 9μηνο του 2021.

Seanergy Maritime: Αύξηση 130% στον κύκλο εργασιών στο εννεάμηνο, στο +602% τα προσαρμοσμένα EBITDA Ναυτιλία

Seanergy Maritime: Αύξηση 130% στον κύκλο εργασιών στο εννεάμηνο, στο +602% τα προσαρμοσμένα EBITDA

SUNLIGHT: Στα 126 εκατ. ευρώ ο κύκλος εργασιών στο εξάμηνο – Άλμα 180% στα EBITDA Business

SUNLIGHT: Στα 126 εκατ. ευρώ ο κύκλος εργασιών στο εξάμηνο – Άλμα 180% στα EBITDA

ΕΛΣΤΑΤ: «Άλμα» 32,9% σημείωσε ο τζίρος των επιχειρήσεων τον Αύγουστο Οικονομία

ΕΛΣΤΑΤ: «Άλμα» 32,9% σημείωσε ο τζίρος των επιχειρήσεων τον Αύγουστο

ΟΛΠ: Αυξήθηκε κατά 8,3% ο κύκλος εργασιών στο εξάμηνο του 2021 Ναυτιλία

ΟΛΠ: Αυξήθηκε κατά 8,3% ο κύκλος εργασιών στο εξάμηνο του 2021

ΚΡΙ ΚΡΙ: Στα 10,05 εκατ. ευρώ τα καθαρά κέρδη στο εξάμηνο Business

ΚΡΙ ΚΡΙ: Στα 10,05 εκατ. ευρώ τα καθαρά κέρδη στο εξάμηνο

Πλαστικά Κρήτης: Αυξημένα τα EBITDA κατά 18,2% το 9μηνο του 2020 Business

Πλαστικά Κρήτης: Αυξημένα τα EBITDA κατά 18,2% το 9μηνο του 2020

Εβροφάρμα: Μείωση πωλήσεων το 9μηνο Business

Εβροφάρμα: Μείωση πωλήσεων το 9μηνο

AS Company: Μειωμένος κατά 20,26% ο κύκλος εργασιών το 9μηνο Business

AS Company: Μειωμένος κατά 20,26% ο κύκλος εργασιών το 9μηνο

Κτήμα Λαζαρίδη: O κορονοϊός έφερε πτώση στον κύκλο εργασιών του πρώτου εξαμήνου Business

Κτήμα Λαζαρίδη: O κορονοϊός έφερε πτώση στον κύκλο εργασιών του πρώτου εξαμήνου

Autohellas: Μειωμένες οι πωλήσεις το πρώτο εξάμηνο του 2020 Business

Autohellas: Μειωμένες οι πωλήσεις το πρώτο εξάμηνο του 2020

Paperpack: Στα €9,254 εκατ. ο κύκλος εργασιών της εταιρείας Business

Paperpack: Στα €9,254 εκατ. ο κύκλος εργασιών της εταιρείας

Αισιόδοξη η ΕΛΒΕ για το 2020: «Βλέπει» θετικές προοπτικές Business

Αισιόδοξη η ΕΛΒΕ για το 2020: «Βλέπει» θετικές προοπτικές

AbbVie: 4η μεγαλύτερη φαρμακευτική εταιρεία μετά την εξαγορά της Allergan

AbbVie: 4η μεγαλύτερη φαρμακευτική εταιρεία μετά την εξαγορά της Allergan

SATO: Με αυξημένο τζίρο αλλά και ζημιές μετά φόρων «έκλεισε» το 2019

SATO: Με αυξημένο τζίρο αλλά και ζημιές μετά φόρων «έκλεισε» το 2019

Βογιατζόγλου Systems: Αύξηση 14,27% για τον κύκλο εργασιών το 2019

Βογιατζόγλου Systems: Αύξηση 14,27% για τον κύκλο εργασιών το 2019

Επιστρεπτέα προκαταβολή: Έως 15 Μαΐου οι αιτήσεις-Σε ποιους θα χαριστούν λεφτά

Επιστρεπτέα προκαταβολή: Έως 15 Μαΐου οι αιτήσεις-Σε ποιους θα χαριστούν λεφτά

Έλτον: Μειωμένα καθαρά κέρδη και μικρή πτώση κύκλου εργασιών για το 2019

Έλτον: Μειωμένα καθαρά κέρδη και μικρή πτώση κύκλου εργασιών για το 2019

ΤΕΡΝΑ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ: Αύξηση κερδοφορίας 14,9% το 2019

ΤΕΡΝΑ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ: Αύξηση κερδοφορίας 14,9% το 2019

Παπουτσάνης: Αύξηση πωλήσεων και ενίσχυση κερδοφορίας το 2019

Παπουτσάνης: Αύξηση πωλήσεων και ενίσχυση κερδοφορίας το 2019

Ικτίνος: Με μειωμένο EBITDA και κύκλο εργασιών έκλεισε το 9μηνο

Ικτίνος: Με μειωμένο EBITDA και κύκλο εργασιών έκλεισε το 9μηνο
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ