• sports

Επικές ατάκες σε περιγραφή ποδοσφαιρικού αγώνα – «Σκόρερ ο γιος του Τάσου με τα ψημένα ορνίθια» (video)

• NewsRoom
    αγωνας-ποδοσφαιρο

Έναν άκρως απολαυστικό σχολιασμό ποδοσφαιρικού αγώνα είχαν την ευκαιρία να ακούσουν όσοι παρακολούθησαν το ματς Αναγέννηση Ποντίων – Ορφέας Ξυλαγανής για το Κύπελλο ΕΠΣ Θράκης.

Ο σπίκερ με τον ενθουσιασμό του, αλλά και τις προσωπικές του πινελιές περιγράφει μοναδικά τον αγώνα που έληξε 8 – 1, ενώ στο πρώτο γκολ του Ορφέα (1:40) δίνει λεπτομερώς το background του σκόρερ, ο οποίος είναι «ο Φώτης, γιος του Τάσου, που έχει τα ψημένα τα ορνίθια στην Κομοτηνή! Εχει επίσης έναν αδερφό, ο οποίος είναι φαντάρος και θα ενσωματωθεί στην ομάδα στα μέσα της σεζόν, που θα πάρει το απολυτήριο».

Δείτε το βίντεο με τις φοβερές ατάκες:

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ: Ανατροπή στο Next Top Model: Υποψήφια αποχώρησε οικειοθελώς – Τι συνέβη; (pic)

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: Συνεχίζονται τα προβλήματα στην ακτοπλοΐα λόγω του «Ξενοφώντα» – Καθυστερήσεις και στον προαστιακό

ΜΗ ΧΑΣΕΤΕ: Εντυπωσιακές εικόνες και βίντεο από το πέρασμα του «Ξενοφώντα»