![σπυροπουλου](https://www.mononews.gr/wp-content/uploads/2018/07/konstantina-spyropoulou-nasos-papargiropoulos-2.jpg)
Όλα τα πρόσωπα που είδαμε στο φετινό Survivor βρίσκονται αυτή την ώρα στο Άλσος Βεΐκου για τον ημιτελικό του ριάλιτι επιβίωσης. Ανάμεσά τους βρίσκονται η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου και ο Νάσος Παπαργυρόπουλος.
Ντυμένοι στα λευκά, οι δυο τους πόζαραν αγκαζέ στο φακό. Η ξανθιά παρουσιάστρια ανέβασε δύο φωτογραφίες της με τον πρώην συμπαίκτη της και έγραψε χιουμοριστικά, «Και στα δικά σας», ενώ πρόσθεσε γαμήλια emoji.
Εξακολουθούν να διατηρούν φιλικές σχέσεις ή μήπως τελικά θέλουν να μας πουν κάτι;
![Νάσος Παπαργυρόπουλος και Κωνσταντίνα Σπυροπούλου](https://www.mononews.gr/wp-content/uploads/2018/07/konstantina-spyropoulou-nasos-papargiropoulos-1.jpg)
![σπυροπουλου-παπαργυροπουλος](https://www.mononews.gr/wp-content/uploads/2018/07/konstantina-spyropoulou-nasos-papargiropoulos.jpg)