![Δημήτρης Αλεξάνδρου και Ιωάννα Τούνη με τον γιο τους, Πάρη](https://www.mononews.gr/wp-content/uploads/2023/09/230923151418_touni-vaftisi-1.jpg)
Δημήτρης Αλεξάνδρου και Ιωάννα Τούνη με τον γιο τους, Πάρη
Τον «Νουνίτο», τον 9 μηνών γιο τους βάφτισαν την Παρασκευή η Ιωάννα Τούνη και ο Δημήτρης Αλεξάνδρου.
Νονοί του μικρού αγοριού, που πήρε το όνομα Πάρης, έγιναν η κολλητή φίλη της influencer, Στέλλα Πάσσαρη και ο στενός φίλος του μοντέλου-παρουσιαστή, Γιώργος Μανίκας.
Μετά τη βάφτιση έγινε ένα μεγάλο πάρτι σε κτήμα στη Βαρυμπόμπη.
Στο πλευρό του ζευγαριού βρέθηκαν συγγενείς, αλλά και αρκετοί φίλοι. Ανάμεσά τους και η Δήμητρα Αλεξανδράκη, ο Στέλιος Χανταμπάκης, ο Νίκος Κουρκούλης με την Κέλλυ Κελεκίδου και ο Νικηφόρος με τον Γιώργο Βελισσάρη.
Φωτογραφίες δημοσιεύτηκαν στα social media.
Διαβάστε επίσης:
Λάουρα Νάργες – Χρήστος Σαντικάι: Βάφτισαν τον γιο τους στο Ψυχικό